2015

<--  ... 1 2 3  --> 

SVEICAM! 04.02.2015

26.01.2015. Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle (koka pūšaminstrumenti) audzēkņu Valsts konkursa II kārta, kurā piedalījās J.Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas audzēkņi  - Solvita Birīte (flautas spēles 2.kl.), Kristiāna Rupeika (klarnetes spēles 3.kl.), Viktorija Jansone (saksofona spēles 3.kl.) un Aleksis Gauja (klarnetes spēles 4.kl.). V.Jansone ieguva 3.vietu, pārējie ATZINĪBAS RAKSTU par piedalīšanos.

Pateicība flautas spēles skolotājai Diānai Virsei, klarnetes un saksofona spēles skolotājam Artim Skujam par audzēkņu sagatavošanu, kā arī koncertmeistarēm Jolantai Visockai un Lindai Barkānei par ieguldīto darbu!



SVEICAM! 27.01.2015

26.01.2015. Baldones Mūzikas pamatskolā notika Skolas izteiksmīgas runas konkursa SUPERFINĀLS:

REZULTĀTI:

1.klases grupa:

1.vieta - E.Rusmanei,

2.vieta - I.A.Mincei,

3.vieta - L.Tobijai.

2.-3.klašu grupa:

1.vieta - K.Tirzītim (2.kl.),

2.vieta - E.Stangutei (2.kl.),

3.vieta - L.Robežniecei (2.kl.).

4.-6.klašu grupa:

1.vieta - S.Stangutei (5.kl.)

2.vieta - P.Prūsei (4.kl.),

3.vieta - S.Kokinai (5.kl.).


Katras grupas superfināla 1.vietas ieguvējs tālāk sacentīsies Pierīgas skolu skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā 6.februārī, kurš notiks Ulbrokas kultūras namā!

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājām par ieguldīto darbu!



SVEICAM! 26.01.2015

 19.01.2015. Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa II kārta, kurā piedalījās J.Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas sitaminstrumentspēles audzēkņi  - Rihards Rupeiks (3.kl.) un Reinis Antons (4.kl.) un ieguva ATZINĪBAS RAKSTU par piedalīšanos.

Pateicība sitaminstrumenta spēles skolotājam Raitim Viļumovam par audzēkņu sagatavošanu un koncertmeistarei Agitai Lagzdiņai par ieguldīto darbu!



SVEICAM 23.01.2015

22.01.2015. Baldones Mūzikas pamatskolā notika Skolas izteiksmīgas runas konkursa FINĀLS 1.klases, 2.-3.klašu un 4.-6.klašu grupā.

REZULTĀTI

1.klases grupa:

1.vieta - E.Rusmanei, I.A.Mincei un L.Tobijai;

2.vieta - L.Pakalnītei, K.Andersonei.

 

2.-3.klases grupa:

1.vieta - E.Stangutei (2.kl.), K.Tirzītim (2.kl.) un L.Robežniecei (2.kl.);

2.vieta - L.Ozoliņai (3.kl.), L.K.Grīnfeldam (3.kl.) un E.Pumpurei (3.kl.);

3.vieta -  G.Skujai (3.kl.), E.Mačam (3.kl.) un H.Vindelam (2.kl.).

 

4.-6.klases grupa:

1.vieta - S.Kokinai (5.kl.), P.Prūsei (4.kl.) un S.Stangutei (5.kl.);

2.vieta - M.Kunciņai (6.kl.), R.Krūzei (6.kl.) un D.Spūlei (4.kl.);

3.vieta - M.A.Eglītei (5.kl.), E.T.Mincim (4.kl.) un M.Bēmeram (6.kl.);

Atzinība par veiksmīgu piedalīšaonos -   K.Bračam (5.kl.) un L.Skujai (4.kl.).

I vietas ieguvējiem katrā grupā vēl cīņa turpināsies superfinālā, kurš notiks 26.01.2015. un katram bez dzejoļa būs jāsagatavo arī prozas fragments.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājām!

 

 



<--  ... 1 2 3  --> 




Arhīvs
2019 (59)   
2018 (33)   
2017 (32)   
2016 (42)   
2015 (44)   
2014 (52)   
2013 (43)   
2012 (48)   
2011 (30)   
2010 (3)   
Kalendārs
<< Jūlijs 2019 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031



Piesakies JAUNUMIEM
savā e-pastā!


 


REKVIZĪTI līdzfinansējuma maksājumiem un mācību maksai sagatavošanas klasei

Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skolā



Daugavas iela 23, Baldone, LV-2125, Latvija

© Baldones Mūzikas pamatskola, Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skola 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv