Baldones Mūzikas pamatskolas absolventi

   2019.gads:

Bračs Kārlis, Jakuška Kristiāns, Kokina Sabīne, Krakopa Sofija, Novākova Anna, Ņikonova Aleksandra, Plūcis Alberts, Rudiks Artūrs, Rupeika Kristiāna, Rupeiks Rihards, Stangute Sanija, Širmelis Rolands.

Klases audzinātāja  - Solvita Freiberga.

  2018.gads:

Antons Reinis, Balode Marta, Bēmers Markuss, Čugunovs Ģirts,Eglītis Rihards, Ezera Elīna, Gauja Aleksis, Kalcenaus Valters, Kalve Elīna Estere, Krūze Rēzija, Kunciņa Madara, Plotniece Simona, Šternberga Gundega, Šulca Renāte, Zabiļevskis Sandis.

Klases audzinātāja  - Andra Alksne.

 2017.gads:

Anstranga Patrīcija, Dakare Paula Anna, Kalcenaus Viesturs, Kanops Niklāvs, Kārkliņš Linards, Reisners Patriks Voldemārs, Salnājs Didzis, Smeltere Estere, Šternberga Alise, Tobija Anna, Vaičuks Mareks Jānis.

Klases audzinātāja  - Vivita Šenne.

 2016.gads:

Atvara Anna, Baumerte Krista, Didrihsons Kaspars, Kregzde Oto Jānis, Kruglovs Kurts, Liepa Alise, Poļuškina Jeļizaveta, Roženstrauha Rebeka.

Klases audzinātāja  - Linda Barkāne.

2015.gads:

Beāte Anstranga, Aleksis Marks Ceriņš, Jānis Matīss Ciseļonoks, Krišjānis Cīrulis, Sandris Didrihsons, Alans Eimanis, Diāna Grodņa, Līva Krūziņa, Emīlija Morica, Kristiāna Reinvalde, Alise Hanna Šteinberga, Līga Vētra, Alise Zavjalova.

Klases audzinātāja  - Inga Ķenga.

2014.gads:

Sintija Antone, Matīss Ceriņš, Elizabete Dreimane, Elizabete Gause, Ričards Jakuška, Ričards Janemanis, Madara Kēze, Ērika Paula Platonova, Aiva Mola, Silvestrs Tamenieks.

Klases audzinātāja - Solvita Freiberga.

2013.gads:

Andrievs Alksnis, Beāte Banga, Karīna Biķerniece, Dana Esteri Damlamajana, Renāts Kristaps Grīnfelds, Elīna Grodņa, Laima Everita Lazdiņa, Ance Lipste, Frančeska Pranča, Arta Rimova, Inmārs Sikle, Anna Smeltere, Emīls Vilde, Artūrs Aleksandrs Vīksne.

Klases audzinātāja - Solvita Freiberga.

2012.gads:

Maija Ceriņa, Krista Kristīne Cintiņa, Laima Ciseļonoka, Austris Dimants, Jēkabs Dreimanis, Renāte Einika, Dārta Grunte, Ģirts Liepa, Mārtiņš Pāvulsons, Kristaps Prūsis, Lelde Rasnace, Gerda Skrūzmane, Niks Vaivods, Renārs Vilnis.

Klases audzinātāja – Ija Poriete.

2011.gads:

Emīls Baltaiskalns, Mareks Kanops, Antra Lisovska, Kristiāna Putniņa, Artis Taurenis, Dagnis Taurenis, Toms Venediktovs, Agnese Krista Voldeka, Iļja Zaicevs, Venjamins Zaicevs. Klases audzinātāja – Svetlana Lujāne.

2010.gads:

Sabīne Alde, Annija Ceriņa, Lelde Cīrule, Mārcis Freibergs, Anita Jonikāne, Māris Kēze, Krists Kristaps Liepa, Līva Madzule, Aleksandra Reisnere, Māra Zālmane.

Klases audzinātāja – Daiga Graubica.

2009.gads:

Kristaps Eltermanis Jānis Grīnbergs, Gundars Kokins, Juta Krutāne, Lauris Kunciņš, Marita Ladusāne, Krista Lejniece, Loreta Nudiena, Oskars Purpišs, Katrīna Riekstiņa, Gunta Tauvena.

Klases audzinātāja – Jolanta Visocka.

2008.gads:

Kristīne Aigare, Diāna Āboliņa, Māra Bērziņa, Kristīne Bula, Alise Dimanta, Edgars Dzērve, Raitis Einiks, Augusts Gerdts, Roberts Grants, Justīne Jaudzema, Annija Kalniņa, Santa Kaša, Agnese Lidemane, Rolands Lubovs, Kristaps Ņikuļins, Karīna Slišāne, Rūdolfs Sūna, Karīna Šakare, Mārtiņš Šmiukšis, Eva Vilne.

Klases audzinātāja – Solvita Freiberga.

2007.gads:

Diāna Bačkure, Arnolds Bite, Rasma Blūzmane, Baiba Ciseļonoka, Katrīna Dimanta, Kristīne Eltermane, Gita Graudiņa, Anete Krastiņa, Krišjānis Konušs, Krista Ķenga, Edgars Laudurgs, Renāte Lingbērziņa, Kaspars Lubovs, Mikus Riekstiņš, Ingrīda Slišāne.

Klases audzinātāja – Dace Elēna Sloka.

2006.gads:


Maruta Andersone, Santa Freiberga, Rihards Gerdts, nese Heinso, Monta Krutāne, Agrita Laudurga, Santa Maļinovska, Lāsma Merca, Enija Mugureviča, Matīss Riekstiņš, Evija Sloka, Jana Zaiceva, Madara Zīle.

Klases audzinātāja – Inga Ķenga.

2005.gads:


Agnese Alde, Artūrs Bačkurs, Daina Blūzmane, Ieva Drīksna, Baiba Graudiņa, Kaspars Lagzdiņš, Lauris Mercs, Sintija Sloka.

Klases audzinātāja – Daiga Graubica.

2004.gads:


Eduards Grieznis, Jekaterina Koņina, Laura Korpa, Evija Ķenga, Ilze Lagzdiņa, Silga Loka, Kristaps Lubovs, Ivars Ozols, Elīna Skrode, Viesturs Straume, Māra Šmiukše, Eva Visocka.

Klases audzinātāja – Solvita Loka.

2003.gads:


Laima Dimanta, Elīna Krastiņa, Kristīne Osmolovska, Juta Pētersone, Dace Rozenberga.

Klases audzinātāja – Solvita Freiberga.

2001.gads:


Līga Grundšteine, Eva Jeramīte, Anete Konuša, Zane Nezine, Inga Pikke, Aleksandrs Slišāns, Liena Štālberga.

Klases audzinātāja – Solvita Freiberga.

2000.gads:


Daiga Balode, Tenis Dimants, Elīna Ķempele, Lelde Straume.

Klases audzinātāja – Ilze Plūme.

1999.gads:


Vita Āboliņa, Ilze Bergmane, Saiva Ceļmalniece, Vilnis Dimants, Andris Grauba, Liene Grīnfelde, Andris Imants, Ineta Mēnese, Līga Rimova, Lāsma Skadiņa, Egija Venediktova, Maija Vidovska, Zane Ziemele.

Klases audzinātāja – Linda Atvara.

1998.gads:

Linda Bērziņa, Elīna Brauere, Linda Dolmatova, Agnis Graubics, Ingus Kempaus, Anita Rakitko, Indra Rimova, Sintija Zadovska.

Klases audzinātāja – Daiga Graubica.

Kalendārs
<< Decembris 2019 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031



Piesakies JAUNUMIEM
savā e-pastā!


 


REKVIZĪTI līdzfinansējuma maksājumiem un mācību maksai sagatavošanas klasei

Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skolā



Daugavas iela 23, Baldone, LV-2125, Latvija

© Baldones Mūzikas pamatskola, Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skola 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv